PRZYJACIELE
Newsy
2012-08-01
Ola Taistra przechodzi Fingerlicker 7C+ UPDATE
Niestety okazało się, że nasz news dotyczący przejść Oli Taistry (Mercedes-Benz Auto Idea, La Sportiva, Salewa, Soya, Sztuka Żywienia,Grandessa, Action Club) był dość niekompletny:-) Jako że współczesny alpinizm charakteryzuje się mocno profesjonalnym podejściem, w każdym newsie muszą pojawiać się loga sponsorów. Również przy nazwisku Oli (Mercedes-Benz Auto Idea, La Sportiva, Salewa, Soya, Sztuka Żywienia,Grandessa, Action Club) sponsorzy muszą być wymienieni. Redakcja bouldering.pl niestety nie zdawała sobie z tego sprawy, ale jak najbardziej stara się naprawić to niedopatrzenie.Ola Taistra (Mercedes-Benz Auto Idea, La Sportiva, Salewa, Soya, Sztuka Żywienia,Grandessa, Action Club) na Supernova 7C/C+ (fot. M. Kwiatkowski)
 


Na szczęście oprócz tej informacji Ola (Mercedes-Benz Auto Idea, La Sportiva, Salewa, Soya, Sztuka Żywienia,Grandessa, Action Club) podesłała również kilka fajnych fotek oraz info o tym, że jej podopieczna Nina Gmiter (KW Warszawa, Wgore.pl) również pokonała wymagający trawers Fingerlicker 7C+. Gratulacje i prosimy o więcej:-) Dodatkowo okazało się, że obie panie pokonały trawers zupełnie innym patentem niż prezentowany na filmie (nie trawersowały nogami po połogu). I bardzo dobrze:-)
Nina Gmiter na koncówce Fingerlicker 7C+ (fot. A. Taistra)
 


Ola (Mercedes-Benz Auto Idea, La Sportiva, Salewa, Soya, Sztuka Żywienia,Grandessa, Action Club) zdementowała również fakt jakoby wkręciła sie mocno w buldering. Okazuje się, że pobyt w Magikach jest jedynie treningiem przed trudnym wspinem z liną w ES. Szkoda...

A więcej o tripie na: http://www.aleksandrataistra.blogspot.com/

I jeszcze chwila dla sponsorów:


szopa


Komentarze
Dodaj komentarz
 
2012-08-01 16:47:31    Hu
 
He he ;) Świetny wpis!
 


kontakt | współpraca
Copyright 2024 bouldering.pl & GÓRY
goryonline
bouldering
jura
nieznane tatry