Partner branżowy serwisu
salewa
Partnerzy wspierający
Ostatnio na forum
Przyjaciele serwisu
 
2010-06-14
Kamień pod Wysoką w Rzędkowicach
Przewieszony z każdej strony, z dobrą rzeźbą wprost zaprasza do tworzenia trudnych przystawek. Nie ma się zatem co dziwić że kamień wręcz do granic pojemności zapełniony jest trudniejszymi i łatwiejszymi propozycjami. »
[komentarze 2]
 
2010-04-26
Zimny Dół - Ścianka z Teleportacją
Coś dla trochę bardziej zaawansowanych. Panie i panowie oto najbardziej klasyczna miejscówka podkrakowskiej Mekki bulderingu Zimnego Dołu czyli Ścianka z Teleportacją. »
 
2010-04-26
Ostasz
Myśląc o wspinaniu w czeskich piachach, oczyma wyobraźni widziałem siebie, dojrzewającego, beznadziejnie wysoko nad matką ziemią, z ostatnim ringiem ginącym pod ścielącymi się pode mną chmurami, próbującego utkać w jakiejś sypiącej się szczelinie, węzełek zawiązany na sparciałej linie. »
[komentarze 1]
 
2010-04-23
Połom Duży
Skałoplan rezerwatu Kamień Grzyb w Połomie Dużym »
 
2010-04-22
Krzyworzeka Diabla Skała
Krzyworzeka to mały piaskowcowy rejon niedaleko Dobczyc. Położony w malowniczym bukowym lesie stanowi ciekawy cel na weekendowy wypad, w szczególności dla początkujących bulderowców. »
 
2010-04-22
Psi Nos, czyli bouldering dla początkujących
Rejonik Psi Nos (znany także pod nazwą Za Leśniczówką) to grupa kilku skałek, które są na tyle niewielkie, że są na nich wyłącznie buldery. »
[komentarze 1]
 
3
 
 
 
kontakt | współpraca
Copyright 2010 bouldering.pl & GÓRY
ZOBACZ ROWNIEŻ
goryonline
bouldering
jura
nieznane tatry